O NAS

Folia Soundstudio założył w 2008 roku Paweł Uszyński – realizator dźwięku, dj i producent muzyczny z Warszawy. Studio zajmuje się realizacją dźwięku do form filmowych, telewizyjnych i multimedialnych i oferuje:

POSTPRODUKCJA DŹWIĘKU. Montaż dźwięku, sound design, nagrania efektów synchronicznych, postsynchronów i nagrania lektorskie, dźwięk przestrzenny 360. Udźwiękawiamy reklamy, dokumenty, filmy promocyjne, animacje i inne formy filmowe. Przygotowujemy zgrania pod dowolne nośniki i pola emisji.

NAGRANIA LEKTORSKIE. Współpracujemy z gronem zaufanych i profesjonalnych głosów, które poznajemy osobiście na naszych castingach lektorskich. Na zamówienie jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego głosu, który jeszcze u nas nie był: gwiazdorskiego, obcojęzycznego, dziecięcego, charakterystycznego. Stale poszerzamy bank głosów.

W ciągu ośmiu lat pracy zrealizowaliśmy ponad tysiąc projektów, które możecie usłyszeć w kinach, telewizji i w Internecie. Część z nich możecie zobaczyć i usłyszeć tutaj.

Po długich godzinach spędzonych nad produkcjami filmowymi zajmujemy się wspólnie z przyjaciółmi muzyką – zawsze, kiedy znajdziemy na to czas, włączymy dla Ciebie dobre elektroniczne dźwięki i porozmawiamy przy herbacie, w swobodnej i twórczej atmosferze…

Zapraszamy!